s

Ledning

Martin Bregmo
VD

Christian Alcenius
Chief Transformation Officer
ca@bregmos.se

Sven-Erik Neergaard-Möller
Platschef
+46 33 – 22 23 64
sven-erik.nm@bregmos.se
Harry Sarve
Operations Manager
+46 33 – 55 00 460
harry.sarve@bregmos.se

Kundtjänst

Mia Apelqvist
Innesälj
+46 33 – 22 23 58
mia.order@bregmos.se
Natasha Brandt
Innesälj
+ 46 33 22 -23 63
natasha.order@bregmos.se
Elin Vennerström
Innesälj & Försäljning Konfektyr
Telefon: +46 33 – 22 85 50
Mobil: +46 708 – 22 85 50
elin.vennerstrom@bregmos.se

Norge

Anders Egemark
Försäljning Norge
+46 33 – 22 23 52
anders@bregmos.se

Finland

Peter Nylund
Försäljing Finland
+35 850 521 6543
peter@bregmos.fi
Helina Veerva
Försäljning Finland
+46 33 – 22 23 55
helina@bregmos.fi

Marknad

Anci Gustavsson
Marknadskoordinator
+46 33 – 22 23 66
anci@bregmos.se
Ola Grahm
Integration Manager,
brand and communication
+46 33 – 55 00 427
ola.grahm@bregmos.se
Sanna Langelotz
Kommunikatör & Projektledare
sanna.langelotz@bregmos.se

Administration

Jenny Norving
Ekonomi
+46 33 – 22 23 54
ekonomi@bregmos.se
Anette Johansson
Ekonomi
+46 33 – 22 23 68
ekonomi@bregmos.se
Joanna Högberg
Systemansvarig
+46 33 – 22 23 60
joanna@bregmos.se

Produktion

Pia Gradéus
Process Optimizer
+46 33 – 22 23 51
pia@bregmos.se
Stefan Bregmo
Tekniker
+46 708 – 38 85 21
stefan@bregmos.se
Jannike Lindén
Produktionskoordinator
+46 33 – 22 23 62
jannike@bregmos.se
Sabina Helgosson
Produktion
produktion@bregmos.se
Julius Carlsson
Produktion
produktion@bregmos.se
Thewhee Simsaengmee Paulsson
Produktion
produktion@bregmos.se
Tomas Johansson
Produktion
produktion@bregmos.se
Mikael Rinne
Produktion
produktion@bregmos.se
Joakim S
Joakim Strandman
Produktion
produktion@bregmos.se
Denna bild har ett alt-attribut som är tomt. Dess filnamn är Emil-H-300x300.jpg
Emil Hårsmar
Grafiker
+46 33 – 22 23 56
Mail: emil@bregmos.se

Tryckeri

Robin Vainionpää
Tryckare
print@bregmos.se
Therese Norderfors
Tryckare
print@bregmos.se







Stäng meny