Ledning

Martin Bregmo

VD

Christian Alcenius Chief Transformation Officier Delägare

Christian Alcenius

Chief Transformation Officer

Mail: ca@bregmos.se

Sven-Erik Neergaard Möller Platschef

Sven-Erik Neergaard-Möller

Platschef

Telefon: +46 33 – 22 23 64
Mail: sven-erik.nm@bregmos.se

Harry Sarve Operation manager produktionschef

Harry Sarve

Operations Manager

Telefon: +46 33 – 55 00 460
Mail: harry.sarve@bregmos.se

Kundtjänst

Jannike Linden kundtjänst innesälj

Jannike Lindén

Innesälj

Telefon: +46 33 – 22 23 62
Mail: jannike.order@bregmos.se

Mia Apelquist kundtjänst innesälj

Mia Apelqvist

Innesälj

Telefon: +46 33 – 22 23 58
Mail: mia.order@bregmos.se

Natasha Brandt

Innesälj

Telefon: + 46 33 22 -23 63
Mail: natasha.order@bregmos.se

Elin Vennerström kundtjänst säljare bregmos konfektyr

Elin Vennerström

Innesälj & Försäljning Konfektyr

Telefon: +46 33 – 22 85 50
Mobil: +46 708 – 22 85 50
Mail: elin.vennerstrom@bregmos.se

Emil Hårsmar

Grafiker

Telefon: +46 33 – 22 23 56
Mail: emil@bregmos.se

Norge

Anders Egemark

Försäljning Norge

Telefon: +46 33 – 22 23 52
Mail: anders@bregmos.se

Finland

Peter Nylund

Försäljing Finland

Telefon: +35 850 521 6543
Mail: peter@bregmos.fi

Helina Veerva

Försäljning Finland

Telefon: +46 33 – 22 23 55
Mail: helina@bregmos.fi

Marknad

Anci Gustavsson marknadskoordinator

Anci Gustavsson

Marknadskoordinator

Telefon: +46 33 – 22 23 66
Mail: anci@bregmos,se

Ola Grahm integrerad markndasföring

Ola Grahm

Integration manager, brand and communication

Telefon: +46 33 – 55 00 427
Mail: ola.grahm@bregmos.se

Sanna Langelotz Copywriter

Sanna Langelotz

Kommunikatör & Projektledare

Mail: sanna.langelotz@bregmos.se

Anders Nordlander

IT & Webb

Telefon: +46 707 – 47 89 81
Mail: anders.nordlander@bregmos.se

Administration

Jenny Norving

Ekonomi

Telefon: +46 33 – 22 23 54
Mail: ekonomi@bregmos.se

Anette Johansson

Ekonomi

Telefon: +46 33 – 22 23 68
Mail: ekonomi@bregmos.se

Joanna Högberg systemansvarig

Joanna Högberg

Systemansvarig

Telefon: +46 33 – 22 23 60
Mail: joanna@bregmos.se

Produktion

Pia Gradeus Processansvarig

Pia Gradéus

Process Optimizer

Telefon: +46 33 – 22 23 51
Mail: pia@bregmos.se

Stefan Bregmo Tekniker

Stefan Bregmo

Tekniker

Telefon: +46 708 – 38 85 21
Mail: stefan@bregmos.se

Christian Andersson

Christian Andersson

Produktion

Mail: produktion@bregmos.se

Sabina Helgosson Produktionspersonal

Sabina Helgosson

Produktion

Mail: produktion@bregmos.se

Joakim Strandman produktionspersonal

Joakim Strandman

Produktion

Mail: produktion@bregmos.se

Julius Carlsson

Produktion

Mail: produktion@bregmos.se

Thewee Produktionspersonal

Thewhee Simsaengmee Paulsson

Produktion

Mail: produktion@bregmos.se

Thomas Johansson produktionspersonal

Tomas Johansson

Produktion

Mail: produktion@bregmos.se

Mikael Rinne

Mikael Rinne

Produktion

Mail: produktion@bregmos.se

Andreas Jonsson

Produktion

Mail: produktion@bregmos.se

Tryckeri

Robin Vainionpää Tryckare

Robin Vainionpää

Tryckare

Mail: print@bregmos.se

Therese Nordenfors Tryckare

Therese Norderfors

Tryckare

Mail: print@bregmos.se